Mercury Meltdown Remix PS2

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS2 » PS2 hry » logické, hudební hry
PS2


Mercury Meltdown Remix PS2

Mercury Meltdown Remix PS2 hra

Naše cena: 390,00 Kč

Běžná cena: 550,00 Kč

Ušetříte: 160,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 390,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 2 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Mercury Meltdown Remix PS2

Ve hře Mercury Meltdown Remix na PS2 je hráči opět svěřena kontrola nad kuličkou, tedy kapkou rtuti, kterou musí úspěšně dopravit za začátku úrovně na její konec. V cestě mu logicky stojí spousta překážek, jejichž překonání si vyžádá nejenom zručnost, postřeh a solidní reflexy, ale i schopnost používat alespoň v minimální míře šedou kůru mozkovou.

Oproti původní hře tvůrci hráčům situaci v některých levelech trošku ztížili tím, že dali rtuťová kapce do vínku čtyři zbrusu nové stavy. Kapka může být rychlá, normální, pevná a pomalá. Díky tomu mohli tvůrci do jednotlivých úrovní implementovat nové puzzly a hádanky postavené právě na tom, že k jejich překonání musí hráč využívat všech čtyřech nových stavů rtuťové kapky.

Kromě úpravy základního konceptu tvůrci zapracovali i na herních módech. K dispozici tak budou tolik žádané multiplayer módy pro dva hráče a sada miniher (například závody, rodeo, logická hra, střelnice, malování). Chybět nebude ani tutoriál, replay mód a možnost volné manipulace s kamerou. První ukázky z Mercury Meltdown Remix jsou k dispozici v naší galerii.
« Zpět

 

Hry