Jaké příslušenství koupit k PSP konzoli

Jaké příslušenství koupit k PSP konzoli ?


Při nákupu PSP konzole dobře zvažte, zda také nekoupit některé z příslušenství, bez něhož se téměř nelze obejít (a při nákupu zároveň s konzolí ušetříte na poštovném).

Nejdůležitější doplňky k PSP konzoli, které doporučujeme zakoupit zároveň s PSP:

1. paměťová karta memory stick na PSP

  • Slouží především pro ukládání pozic z her a bez paměťové karty nebudete moci po vypnutí PSP pokračovat ve hře, tam kde jste skončili. Kromě ukládání pozic z her je možné kartu použít pro uložení hudby v mp3, fotek, videosouborů, které si pak můžete na PSP prohlížet. V neposlední řadě můžete na paměťovou kartu ukládat demo hry a následně si je pak na PSP zahrát. Pro základní použití jen na ukládání pozic z her vám bude bohatě stačit karta s kapacitou 1 GB. Zatoužíte-li po využití PSP jako multimediálního přehrávače, pak doporučujeme zakoupení karty s kapacitou 16 GB, nebo ještě lépe 32 GB.


2. ochranné pouzdro na PSP

  • Pro přenášení kapesní konzole je nezbytné ochranné pouzdro, které ochrání vaši PSP před poškozením, škrábanci a v případě, že jde o nárazuvzdorné pouzdro, tak i před pády z menší výšky. Pokud se vám nelíbí nárazuvzdorné pouzdro, protože je velké a vy chcete konzoli přenášet v kapse, doporučujeme měkké látkové pouzdro.
    Pozor je třeba dát u PSP E1004 konzole, která se díky svým o maličko větším rozměrům do běžných PSP pouzder nevejde a je nutné k ní pořídit speciální pouzdro na PSP E1004.


Kromě těchto nepostradatelných doplňků bychom vaší pozornosti doporučili další, bez nichž se sice obejdete, ale přesto vám mohou přijít vhod.

3. ochranná fólie na displej PSP

  • Ochranná průhledná fólie se nalepí na displej konzole a ochrání jej před škrábanci a věřte, že taková ochrana příjde vhod, protože škrábance si často způsobíte pouhým čištěním PSP nevhodným hadříkem.


4. usb kabel na propojení PSP s PC

  • Chcete-li propojit PSP konzoli s PC a na paměťovou kartu nahrávat soubory (třeba demo hry, fotky, mp3 hudbu, videosoubory) potom budete potrebovat speciální usb kabel. Káblík nepotřebujete, pokud je vaše PC vybaveno čtečkou memory stick pro paměťových karet - v takovém případě stačí kartu z PSP vyjmout a vložit do čtečky na PC.


5. video kabel pro připojení PSP Slim k TV

  • PSP sice není určena pro hraní her na velké TV obrazovce, ale někdy může přijít vhod možnost připojení PSP na velkou TV obrazovku a hraní her nebo prohlížení multimédií na ní. K tomuto účelu existuje speciální AV kabel (pouze pro konzole PSP 3000), který je vybaven kompozitním video výstupem (cinch konektor) a stereo zvukovým výstupem (dva cinch konektory). Pozor tento kabel nelze použít na PSP E1004.

5. PSP nabíječka do autozapalovače

  • Nabíječka, která vám umožní dobíjet vaši PSP konzoli přímo v autě z autozapalovače je skvělým doplňkem pro ty z vás, kteří hodně cestují. A vzhledem k tomu za jak nízkou cenu ji máme v nabídce není důvod váhat.

Prodejem PSP doplňků se zabýváme řadu let a  máme pro vás také spoustu dalšího užitečného PSP příslušenství jako jsou náhradní baterie, modul digitální kamery, gps modul, nabíjecí adaptéry, držáky PSP do auta a dokonce i náhradní díly na PSP počínaje LCD displeji až po originální plastové kryty.

Potřebujete-li poradit s výběrem PSP doplňků, rádi vám pomůžeme - kontaktujte nás na playstation@prodejher.cz

 

Hry