Sony Playstation 2 Slim - bazar, bez her

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS2


Sony Playstation 2 Slim - bazar, bez her

Herní konzole Playstation 2 - bazar, použité zboží (nejnovější model PS2 Slim SCPH-90004), bez her

Naše cena: 1 490,00 Kč

Běžná cena: 2 990,00 Kč

Ušetříte: 1 500,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 490,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 2 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Sony Playstation 2 Slim - bazar, bez her

Upozornění: Jde o použité staré zboží - hry na fotce NEJSOU součástí dodávky.

Toto použité zboží nezasíláme dobírkou!!! Pokud jej chcete objednat, zvolte platbu předem bankovním převodem, jinak nebude možné objednávku vyřídit.

Bazar použitá herní konzole Sony Playstation 2 Slim - plně funkční, odzkoušená konzole, viditelně používané zboží, poškrábaná horní strana. Neporušená záruční plomba. Nejnovější model PS2 Slim SCPH-90004 s integrovaným zdrojem v přístroji. Ke konzoli dostanete použitý ovladač Sony Dualshock 2, napájecí kabel a AV kabel na propojení k TV (kompozitní cinch video vstup na TV + redukce na scart konektor). Bez originální papírové krabice.

Záruka 12 měsíců na skryté vady.

Pro nejkvalitnější analogový video výstup doporučujeme přikoupit RGB kabel (pro TV se scart vstupem), který poskytuje lepší kvalitu obrazu než standardní připojení přes AV kompozitní video.

Konzole Playstation 2 disponuje optickým audio výstupem pro připojení receiveru s podporou prostorového zvuku dolby digital 5.1, dvěma sloty pro PS2 paměťové karty, dále má dva USB konektory pro připojení dalších ovladačů jako jsou volanty a dva konektory pro připojení herních ovladačů umožňující hru více hráčů na jedné konzoli.

Herní konzole Playstation 2 jsou nejprodávanějšími videohrami na světě - ke konci roku 2009 bylo celosvětově prodáno přes 140 miliónů kusů těchto konzolí. Do dnešního dne vyšlo pro Playstation 2 více než 10.000 herních titulů.

 

 
« Zpět

 

Hry