Zahájen prodej herní konzole XBox One.

Zpět

Vzhledem k tomu, že se oficiální zahájení prodeje XBox One v České republice odkládá zřejmě až na říjen 2014, rozhodli jsme se tento herní skvost nabízet koupěchtivým hráčům na individuální dovoz ze zahraničí. Hry jsou funkční bez ohledu na region původu, jen je třeba mít na paměti, že podpora češtiny v hrách (titulky) bude funkční až od oficiálního zahájení prodeje v ČR, takže zatím lze hrát jen v angličtině.

Aktuální cena XBox One 500 GB je 14750 Kč včetně DPH (může se časem měnit dle vývoje kurzu koruny). Při objednání tohoto zboží je vyžadována platba zálohy ve výši 1000 Kč (bankovním převodem). Expedice zboží od nás proběhne po ověření platby zálohy a to dobírkou na zbývající částku.

Balení XBox One obsahuje kromě samotné herní mašiny XBox One s 500 GB harddiskem (pro uživatele je dostupných cca 360 GB) také pohybový senzor Kinect 2, hdmi kabel, headset, napájecí zdroj a návod.

Hry pro XBox One můžete vybírat z nabídky e-shopu, případně se dají kupovat online v Live marketplace, nicméně vzhledem k tomu, že XBox One nemá nakonec díkybohu žádné omezení prodeje již použitých her, bude pro vás mnohem výhodnější si hry u nás kupovat na disku a v případě, že už vás nebude bavit, můžete blue-ray disk s hrou později někomu prodat, což v případě pořízení v digitální distribuci samozřejmě možné není.

XBox One obsah balení
 

Hry