StormRise PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry » strategie


StormRise PS3

StormRise PS3 hra

Naše cena: 190,00 Kč

Běžná cena: 490,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 190,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Sega 

StormRise PS3

Stormrise pro Playstation 3 konzole se od většiny ostatních RTS strategií liší tím, že své jednotky můžete ovládat přímo z bojové linie, nikoliv z bezpečí kamery posazené kdesi v oblacích. Inovací projde i samotné bojiště, jenž se vedle pozemní bitvy rozprostře i do oblak a podzemí. S tím se pojí nutnost uvažovat opravdu strategicky a brát v potaz nejen horizontální, ale i vertikální možnost napadení vaší armády.

Před několika sty lety došlo ke katastrofě, která narušila ochrannou atmosféru Země. Na jejím nehostinném povrchu se obyvatelé snažili přizpůsobit stávajícím podmínkám a přežít. To vedlo ke vzniku dvou zcela odlišných ras: Echelonům a Sai. Obě frakce neustále bojují o nadvládu, takže nová, sotva zbudovaná civilizace stojí na pokraji další zkázy.

  • Velte přímo na frontě – Ovládejte jednotky a rozdávejte rozkazy přímo ústy vašeho velitele, kterého pozorujete z pohledu třetí osoby. Díky takto umístěné kameře se můžete do herního světa skutečně ponořit, takže boje budou mnohem instinktivnější, emotivnější a velkolepější než kdy dřív.
  • První opravdu trojrozměrná RTS – Jednoduchým, „plochým“ strategiím již definitivně odzvonilo. Nyní se bojuje v rozvalinách měst a vysokých mrakodrapů – prostředí je prostě skutečně trojrozměrné.
  • Nové možnosti multiplayeru – V režimu více hráčů naleznete možnost „připojit se kdykoli“, což dosud bylo pouze výsadou stříleček
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

The Bureau: XCOM Declassified PS3
The Bureau: XCOM Declassified PS3
Naše cena: 333,00 Kč
Běžná cena: 590,00 Kč
Ušetříte: 257,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry