Risen 3: Titan Lords PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry » RPG a fantasy


Risen 3: Titan Lords PS3

Risen 3: Titan Lords PS3 hra

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 315,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Deep Silver 

Risen 3: Titan Lords PS3

Akční RPG hra Risen 3 Titan Lords zavede hráče na Playstation 3 konzolích do ručně vytvořeného světa „her na hrdiny“, který je okouzlí svou drsnou krásou a v němž každé rozhodnutí změní tok dějin. Mezi klíčové rysy kultovních sérií Gothic a Risen patří živoucí svět a možnost svobodně jej prozkoumávat.

Svět Risen 3: Titan Lords bude různorodý, věrohodně ztvárněný a plný života, hráči se tedy mohou těšit na tradiční plnohodnotný prožitek z RPG. Svět hry Risen 3 opustili všichni bohové a zmítají jím války titánů. Ze země navíc povstane i nová hrozba. Na jistého mladého válečníka někdo zaútočí ze stínů a oloupí jej o duši. Aby ji opět získal, vypraví se do temnoty, jež pohlcuje jeho svět. Mocné spojence může najít mezi vyhnanými čaroději, kteří našli útočiště na Taranisu, známém též jako Ostrov bouří. V tamních dolech pátrají mágové pod ochranou Strážců po krystalech nabitých magickou energií.

Podaří se hráči přidat se ke Strážcům a přesvědčit mágy, aby mu pomohli? Nebo se rozhodne spojit své síly s jiným cechem z Risen 3 a dosáhnout svého cíle odlišným způsobem?

Co nás ve hře Risen 3 na PS3 čeká?

  • Hráči se stanou součástí vytvořeného světa, který je protkaný vzrušujícím příběhem. Nic není ponechané náhodě, nic není vygenerováno počítačem. Vše do posledního kousku má svou unikátní podobu a účel. Cesta, kterou si zvolíte, je jen na vás. Můžete svobodně prozkoumávat svět a ve volných chvílích řešit questy - a všechno pěkně po svém!
  • Risen 3 staví na dědictví vývojářů Piranha Bytes a jeho silných stránkách. Hra přináší množství známých herních prvků, ktorých sa hráči dožadovali. Magie je zpět a spolu s ní pestřejší herní náplň a svět plný brnění, rozličných frakcí a množství questů.
  • Risen 3 byl vytvořený pro hráče, kteří hledají klasický herní zážitek. Vrací sa do doby, kdy hráče nevodili za ručičku. Cesta a osud jsou v rukách hráčů samotných. Svět je plný zázraků a nebezpečí. Na každou příšeru byste se měli důkladně připravit.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Lara Croft podložka pod myš
Lara Croft podložka pod myš
Naše cena: 222,00 Kč
Běžná cena: 250,00 Kč
Ušetříte: 28,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry