Jaké příslušenství koupit k PS Vita konzoli

Jaké příslušenství koupit k PS Vita konzoli ?


Při nákupu kapesní herní konzole Playstation Vita konzole dobře zvažte, zda také nekoupit některé z příslušenství, bez něhož se téměř nelze obejít (a při nákupu zároveň s konzolí ušetříte na poštovném).

Nejdůležitější doplňky k PS Vita konzoli, které doporučujeme zakoupit zároveň s PS Vita:

1. paměťová karta na PS Vita

  • Je naprosto nezbytný doplněk - bez ní si hry na Playstation Vita nezahrajete (vyjímkou je model PS Vita Slim, která má vnitřní flash paměť, ovšem její kapacita 1 GB je často nedostačující) !!! Většina her se bez přítomnosti PS Vita paměťové karty odmítne spustit. Kromě toho je nezbytná pro ukládání postupu ve hře, lze ji použít pro ukládání multimediálních souborů (fotky, hudba, video) z PC a pro následné přehrávání na PS Vita. V neposlední řadě se na ni ukládají stáhnuté hry či jiný obsah z PSN.
    Nejmenší kapacita 4 GB je dostačující pokud chcete jen ukládat pozice z her a neplánujete online nakupování a stahování her z PSN. Pokud chcete kupovat a stahovat hry z internetu, potom kupujte největší dosažitelnou kapacitu - např. hra Uncharted na PS Vita zabere 3,5 GB !

2. ochranné pouzdro na PS Vita

  • Pro přenášení kapesní konzole je nezbytné ochranné pouzdro, které ochrání vaši PS Vita konzoli před poškozením, škrábanci a v případě, že jde o nárazuvzdorné pouzdro, tak i před pády z menší výšky. Pokud se vám nelíbí nárazuvzdorné pouzdro, protože je velké a vy chcete konzoli přenášet v kapse, doporučujeme měkké pouzdro.


Kromě těchto nepostradatelných doplňků bychom vaší pozornosti doporučili další, bez nichž se sice obejdete, ale přesto vám mohou přijít vhod.

3. ochranná fólie na displej PS Vita

  • Ochranná průhledná fólie se nalepí (bez lepidla, jen na principu elektrostatické přitažlivosti) na displej Playstation Vita a ochrání ho před škrábanci a věřte, že taková ochrana příjde vhod, protože škrábance si často způsobíte pouhým čištěním PS Vita nevhodným hadříkem.


4. náhradní nabíječka na PS Vita

4. Playstation Plus předplatné

Playstation Plus je online služba, kterou rozhodně doporučujeme každému majiteli kapesní herní konzole PS Vita (ale i Playstation 3 nebo PS4). Jejím předplacením získáte každý měsíc ZDARMA kvalitní novou plnou hru pro Vitu! Vzhledem k ceně předplatného, které vychází na cca 100 Kč měsíčně doporučujeme pořízení Playstation Plus předplatného každému majiteli Playstation Vita.

Potřebujete-li poradit s výběrem PS Vita doplňků, rádi vám pomůžeme - kontaktujte nás na playstation@prodejher.cz

 

Hry