Držák na propojení dualshock 3 ovladače se smartphonem

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3


Držák na propojení dualshock 3 ovladače se smartphonem

Držák na propojení gamepadu dualshock 3 se smartphonem

Naše cena: 390,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 390,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

Nákupní rádce - jaký volant koupit na Playstation 3 ?

 

Výrobce: oem 

Držák na propojení dualshock 3 ovladače se smartphonem

Udělejte si ze svého smartphonu přenosnou herní konzoli!

Do držáku nasadíte herní gamepad dualshock 3 a libovolný smartphone. Výsledkem je parádní a přitom levná herní mašina, kdy dualshock 3 ovladačem ovládáte hru běžící na mobilu v držáku. Pro funkčnost ve hře je třeba aby mobilní hra podporovala ovládání gamepadem (např. android hry Virtua Tennis Challenge, R-Type, Doom GLES, Critical Missions: SWAT, Dead Trigger, Max Payne Mobile, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City a další...).

Pro propojení dualshock 3 ovladače se smartphonem je třeba běžný USB OTG káblík (není součástí balení), nebo nainstalovat prográmek "Sixaxis app" pro bezdrátové připojení. Upozorňujeme, že rozchození ovladače na smartphonu (v závislosti na typu přístroje) může být komplikovanější a vyžadovat velmi zkušeného uživatele a samostatné dohledání informací na internetu. Maloobchodní prodejce držáku neposkytuje žádnou softwarovou podporu.

držák smartphone na dualshock 3 ovladač

držák dualshock 3 gamepadu na smartphone

Kvalitní provedení držáku dualshock 3 ovladače na smartphone s nastavitelným úhlem sledování displeje mobilu. Připevnění mobilního telefonu do klipu s pružinou je mnohem spolehlivější než dosud hojně využívané řešení, kdy se používala přísavka na zadní straně smartphonu.
Držák, který obepne tělo dualshock 3 ovladače má dostupné otvory pro všechny potřebné části a bezproblémový přístup k tlačítkům gamepadu.

Max. uhlopříčka mobilního telefonu, který lze do držáku upevnit je 6 palců (nebo šířka 88 mm). Držák lze použít i bez dualshock ovladače jako stojánek, do něhož vložíte smartphone a můžete například sledovat video na displeji aniž byste museli mobil držet v ruce.

Mobilní telefon a gamepad na fotkách nejsou pochopitelně součástí balení.
« Zpět

 

Hry