Jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli

Jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli ?

Při nákupu Playstation 4 konzole dobře zvažte, zda rovnou také nekoupit některé z doplňků, které možná budete potřebovat (a při nákupu zároveň s konzolí ušetříte na poštovném).

Nejdůležitější doplňky k Playstation 4, které doporučujeme zakoupit zároveň s PS4 konzolí:

1. prodloužený HDMI kabel pro PS4

  • Slouží pro připojení Playstation 4 k TV s HDMI vstupem a rozlišením max. full HD. HDMI kabel zajišťuje nejkvalitnější digitální video přenos v HD rozlišeních (až do 1080p).
  • V základním balení Playstation 4 dostanete sice HDMI kabel, ale ten je velmi krátký (cca 1m). Pravděpodobně zjistíte, že budete potřebovat delší - v nabídce máme i HDMI kabel 5m délky. Všechny naše kabely jsou kvalitní s pozlacenými konektory a to za velmi příznivou cenu.
  • POZOR - Pokud chcete připojit high-endovou verzi Playstation 4 PRO k TV se 4K (ultraHD) rozlišením, potřebujete hdmi kabel specifikace 2.0, jinak nebude obraz v maximálním ultra HD rozlišení! Kvalitní a cenově dostupný hdmi kabel pro Playstation 4 PRO a 4K TV pro vás máme v nejžádanější délce 3 metry.


Kromě výše zmíněných prodloužených HDMI kabelů pro Playstation 4 bychom vaší pozornosti doporučili další doplňky, bez nichž se sice obejdete, ale přesto vám mohou přijít vhod.

2. druhý ovladač na Playstation 4

  • Pokud budete chtít hrát hru na Playstation 4 s přáteli (a to jistě budete), je třeba dokoupit druhý ovladač na PS4. Jednoznačnou volbou je v tomto případě nejkvalitnější značkový ovladač od Sony - Dualshock 4, který potěší jakkoliv náročného hráče.
  • V základním balení PS4 konzole sice obdržíte jeden kus dobíjecího káblíku pro připojení Dualshock 4 k PS4 a jeho dobíjení, ale ten je hodně krátký. Pokud potřebujete delší dobíjecí káblík (nebo chcete najednou nabíject více ovladačů), potom pro vás máme extra dlouhý dobíjecí kabel na dualshock 4 ovladače.


3. PS4 Kamera

  • Kamera na Playstation 4 slouží k ovládání pohybových PS4 her. Kromě toho ji lze využít pro videokonference a nahrávání vlastních videoklipů. Kamera je tvořena dvěmi obrazovými snímači s rozlišením 1280x800 pixelů, díky čemuž lze dost přesně rozpoznat polohu hráče snímaného PS4 kamerou v prostoru. PS4 kamera podporuje pohybový ovladač Playstation Move a navíc umí spolupracovat se světelným senzorem na Dualshock 4 ovladači. Bezproblémové umístění kamery na LCD TV zajistí speciální držák na PS4 kameru.

4. Playstation Plus předplatné

  • Playstation Plus je online služba, která je na PS4 nezbytná pro online multiplayer, který na rozdíl od PS4 není bezplatný. Kromě online multiplayeru vám předplacení PS Plus zajistí každý měsíc novou PS4 hru zcela zdarma ! Vzhledem k ceně předplatného, které vychází na cca 100 Kč měsíčně doporučujeme pořízení Playstation Plus předplatného každému majiteli Playstation 4 konzole.

Potřebujete-li poradit s výběrem Playstation 4 doplňků, rádi vám pomůžeme - kontaktujte nás na playstation@prodejher.cz

 

Hry