Novoroční doprodeje Playstation 4 konzolí

Zpět

Tak jako předloni, i v loňském roce 2017 byl v herním e-shopu Prodejher.cz králem prodejnosti herních konzolí Playstation 4. Do rodiny majitelů PS4 jsme přivítali víc nováčků, než kolik si jich koupilo všechny ostatní herní konzole dohromady!

Rok 2018 bude pro PS4 velmi silné období zralosti, kdy naše milované Playstation 4 konzole jsou na trhu již více než 4 roky a do prodeje se dostávají všechny herní pecky, na které jsme čekali dlouhé roky - namátkou zmiňme God of War PS4 a The Last of Us 2, které se coby exkluzivky stanou vlajkovými loďmi PS4 pro rok 2018.

Pokud se chcete také zařadit mezi šťastlivce s nejprodávanější herní konzolí současné generace, máme pro Vás od 2.1.2018 do vyprodání zásob připraven novoroční doprodej Playstation 4 konzolí za akční ceny. A jako vždy při platbě předem převodem máte na jakýkoliv nákup v e-shopu Prodejher.cz dopravu zdarma!

Playstation 4 Slim 1 TB - cena 6790 Kč na Prodejher.cz - doporučujeme pro všechny z vás, kteří mají doma TV s full HD rozlišením. Určitě bych se vyhnul základnímu modelu s 500 GB HDD a pořídil rovnou PS4 rozšířenou na 1TB pevný disk. Hry na PS4 nám stále bobtnají a vyjímkou není, když first party herní titul vyžaduje více než 50GB pro instalaci!

Playstation 4 Slim 1TB za akční cenu

 

Playstation 4 PRO 1TB - cena 8888 Kč na Prodejher.cz - pokud vám doma stojí (nebo visí) TV se 4K ultraHD rozlišením, potom musím vaší pozornosti doporučit našlapaný prémiový model PS4 PRO. Hraní her ve 4K rozlišení (nebo fullHD se zvýšenou snímkovou frekvencí) přinesl jako první na světě právě model s označením PRO.

PS4 PRO 1TB herní konzole




 

Hry