Nejvýkonnější PS4 PRO konečně v prodeji také v ledově bílé barvě.

Zpět

Playstation 4 PRO je první herní konzole na světě, která přinesla hraní ve 4K ultra-HD rozlišení a to již více než před rokem. Celý první rok existence byla zároveň s výrazným náskokem nejvýkonnější herní konzolí světa. To se změnilo v listopadu 2017, kdy konkurence z USA uvedla do prodeje XBox One X, který převzal pomyslné žezlo výkonostního krále herních mašin.

To však nic nemění na tom, že i dnes (r. 2018) je model Playstation 4 PRO nejvýkonnější playstation konzolí všech dob. Ostatně v ČR jsou prodeje prémiového modelu PS4 PRO mnohem, ale mnohem lepší než zmiňované o hodně dražší Xbox One X.

Kromě obligátního černého provedení jsme se konečně po dlouhé době dočkali zahájení prodeje varianty označované jako Glacier White - ledově bílého modelu PS4 PRO s 1 TB pevným diskem.

Aktuálně můžeteelegantní našlapanou herní mašinu Playstation 4 PRO 1TB glacier white pořídit ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz za zaváděcí cenu 8.888 Kč a to od 18.1.2018 do vyprodání zásob.

Sony PS4 PRO 1TB v bílé barvě

A jako vždy při každém libovolném nákupu (bez podmínek na cenu objednávky) na Prodejher.cz - poštovné zdarma při platbě předem převodem.
 

Hry