Nejlepší herní novinky února 2019

Zpět

Playstation 4 je v současné době na vrcholu své epochy a právě teď vychází prvotřídní herní tituly, na nichž týmy talentovaných grafiků a programátorů pracovaly celé roky.

V únoru 2019 jsme se tak dočkali zahájení prodeje tří netrpělivě očekávaných akčních titulů. Skvělou zprávou je, že dva z nich - Far Cry New Dawn a Metro Exodus máme v e-shopu Prodejher.cz skladem ve verzi s českými titulky. A jako vždy můžete mít u nás poštovné zdarma (platba převodem předem).

Další díl známé akční herní série Far Cry vychází z technologie použité v předchozím dílu (Far Cry 5), takže se dá označit za plnotučný datadisk se zbrusu novým obsahem.

 

Druhý díl akční střílečky z postapokalyptického ruska zničeného jadernou válkou se tentokrát neodehrává v podzemních tunelech, ale na skvěle zpracovaném apokalypsou zničeném povrchu.

 

 

Originální akce obsahující jak slušnou dějovou linku, tak velmi zábavný online multiplayer. Grafika a atmosféra připomínají velkofilm Avatar, ovšem herní mechanikou jde o čistokrevnou akční řežbu na neznámé cizí planetě. Za hrou stojí tým tvůrců proslavané RPG akční série Mass Effect, takže o kvalitách hry netřeba pochybovat.
 

Hry