Nejlepší bojovka na Playstation 4? Mortal Kombat 11!

Zpět

V dubnu 2019 jsme se konečně dočkali netrpělivě očekávané rubačky mlátičky ze známé herní série Mortal Kombat, tentokrát již s číslovkou 11. A naše čekání se vyplatilo - jde totiž bez debat o nejlepší mlátičku, kterou si na PS4 konzole můžete dnes pořídit.

Mortal Kombat XI na Playstation 4
A to nejen díky tomu, že hra je tradičně velmi krvavá (pro někoho možná až příliš a někteří až příliš útlocitní recenzenti melou něco o přílišném ponoření se hry do střev...), ale zejména kvůli technicky brilantnímu zpracování a vyváženému bojovému systému. Ten sice obsahuje z předchozích dílů zachované kombinaci stisků ovladače, což dává výhodu herním veteránům, ale na druhou stranu je zde novinka v podobě drtivých úderů, jež lze aktivovat při splnění určitých podmínek. Samozřejmě zachovány zůstaly superúdery, které mohou vašeho protivníka odrovnat jednou provždy (spustit je lze jen jednou za zápas v případě, že vám klesne energie pod 30 procent).

Nelekejte se, že to nezvládnete. Mortal Kombat 11 disponuje fantastickým výukovým režimem, který vás naučí nejen správné mačkání tlačítek, ale dokonce zobrazí i přesné načasování stisků a to pro všechny postavy ve hře!
Pro ty netrpělivé z vás (nemůžu napsat pro děti, protože takhle krvárna vážně není pro malé děti) je zde stále volba nejnižší obtížnosti, v níž se dá hrát i formou šíleného bezhlavého mačkání tlačítek (pokud tenhle přístup zkusíte ve vyšších obtížnostech, skončíte bez šance jako poražený).
V Mortal Kombat 11 si zahrajete jak příběhovou kampaň, tak zde najdete režimy hry proti "počítači" nebo online protivníkům (je třeba trvalé připojení k internetu, aby nedocházelo k podvodům s levelováním postav).

Mortal Kombat 11 je nejlepší bojovka na Playstation 4
Takže, máte-li rádi tento typ her, neváhejte - na Playstation 4 je Mortal Kombat 11 jasně nejlepší hrou svého žánru a v e-shopu Prodejher.cz můžete hru pořídit jako vždy s poštovným zdarma.
 

Hry