Promo akce na kvalitní playstation 4 volanty v e-shopu Prodejher.cz

Zpět

PS4 závodní hry (ať už rallye či formule) jsou na našich oblíbených herní konzolích Playstation 4 velmi populární a skladem pro vás máme více než 50 herních titulů pro PS4 z této kategorie!

Abyste si řízení závodního auta ve hře skutečně užili, je třeba pořídit si volant na Playstation 4. Nabídka volantů pro PS4 je o hodně menší, než tomu bylo u starších herních konzolí, což je dáno tím, že výrobce konzole neumožňuje bez oficiální (nákladné) licence připojit k PS4 volant libovolného výrobce periférií. Kromě omezení nabídky to má ale pozitivní dopad na kvalitu herních volantů. Licenci dostanou jen PS4 volanty splňující určité kvalitativní standardy, takže se nemusíte bát, že koupíte nějaký doslova šmejd, které se běžně vyskytují v nižších cenových hladinách na PC.

Kvalitní volanty na Playstation 4 tradičně pochází od legendární značky herních periférií Logitech. Dle mého názoru nejkvalitnější volant na Playstation 4 je právě Logitech G29 (skvělá na něm je i možnost plnohodnotného připojení k PC), který můžete od 29.5.2019 pořídit ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz za extrémně výhodnou promo cenu 5590 Kč.

G29 nejlepší volant na Playstation 4

Je-li váš rozpočet poněkud omezený, máme řešení i pro vás - ve výhodné promo akci máme i osvědčený "levný" PS4 volant Thrustmaster T80 v nejnovějším modernizovaném provedení Ferrari 488GTB (oficiální Ferrari licence). V cenově zvýhodněném balíčku se závodní hrou Driveclub na Playstation 4 jej můžete mít za 2690 Kč.

A jako na vše - i volanty na Playstation 4 jsou na Prodejher.cz s poštovným zdarma (platba předem převodem, zaslání českou poštou "balíkem do ruky")!

kvalitní levný volant na Playstation 4 + závodní hra Driveclub PS4
 

Hry