Kinect 2 pro XBox One - bazar použité zboží

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One doplňky
XBox One


Kinect 2 pro XBox One - bazar použité zboží

Kinect XBox One senzor (nový vylepšený Kinect 2 na XBox One herní konzole) - použité zboží, záruka 1 rok

Naše cena: 3 490,00 Kč

Běžná cena: 3 990,00 Kč

Ušetříte: 500,00 Kč

Uvedená cena s DPH

 - Stránka se otevře v novém okněCelková cena: 3 490,00 Kč


Tento produkt nelze zakoupit
 

Výrobce: Microsoft 

Kinect 2 pro XBox One - bazar použité zboží

Upozornění: toto zboží (použitý bazar) NEZASÍLÁME dobírkou, ale pouze s platbou předem bankovním převodem! Objednávky s platbou na dobírku neakceptujeme a jsou automaticky stornovány!

Kinect senzor 2 je určen primárně pro "staré" modely XBox One konzolí. Nové modely XBox One Slim (označení S) nemají konektor pro připojení Kinect 2 senzoru a pro použití Kinect 2 na Slim modelech je potřeba dokoupit adaptér na připojení Kinect 2 na XBox One S.

Kinect senzor 2 pro nextgen herní konzoli Xbox One je přesnější díky vyššímu rozlišení obrazových snímačů a reaguje rychleji díky výrazně zvýšenému výkonu svého moderního hardware.

Nejmodernější technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli XBox One se díky němu můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. Reálné vidění senzoru Kinect výrazně rozšiřuje zorné pole senzoru, díky čemuž toho vidí více. Zcela nová infračervená kamera mu umožňuje vidět i ve tmě. Pomocí pokročilé 3D geometrie navíc pozná, jestli ztrácíte rovnováhu.

Kinect 2 pro XBox One

Reálné pohyby senzoru Kinect 2 zaznamenává i nenápadná gesta. Své hry a aplikace můžete proto přesně ovládat i třeba zatnutím ruky v pěst (což původní Kinect pro XBox 360 neuměl). Nezáleží na tom, zda stojíte, nebo sedíte. Reálný hlas senzoru Kinect 2 se díky zcela novému poli mikrofonů zaměřuje na zvuky, které mají pro ovládání význam. Pokročilá technologie izolace hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznat, koho má poslouchat, a to i v zaplněné místnosti. Poprvé navíc můžete pomocí hlasu spustit jakoukoli funkci konzole Xbox One bez ohledu na to, kde se v systému nacházíte. Můžete proto přepínat mezi jednotlivými funkcemi dle libosti.

Zcela nový senzor Kinect pro konzoli Xbox One plně využívá všechny výhody moderní technologie. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Bezprecedentní technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli se můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. Nejlepší sensor na přenos Skype hovorů. Představujeme zcela nový senzor Kinect pro novou generaci her a zábavy.

Technlogie Reálné vidění senzoru Kinect 2 výrazně rozšiřuje zorné pole senzoru, díky čemuž toho vidí více. Zcela nová infračervená kamera mu umožňuje vidět i ve tmě. Pomocí pokročilé 3D geometrie navíc pozná, jestli ztrácíte rovnováhu.

Technologie Reálné pohyby senzoru Kinect 2 zaznamenává i nenápadná gesta. Své hry a aplikace můžete proto přesně ovládat i třeba zatnutím ruky v pěst. Nezáleží na tom, zda stojíte, nebo sedíte.

Technologie Reálný hlas senzoru Kinect 2 se díky zcela novému poli mikrofonů zaměřuje na zvuky, které mají pro ovládání význam. Pokročilá technologie izolace hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznat, koho má poslouchat, a to i v zaplněné místnosti. Poprvé navíc můžete pomocí hlasu spustit jakoukoli funkci konzole Xbox One bez ohledu na to, kde se v systému nacházíte. Můžete proto přepínat mezi jednotlivými funkcemi dle libosti.

Pro připevnění Kinect 2 senzoru na LCD TV doporučujeme zakoupit speciální držák na Kinect 2. A co je důležitější - doporučujeme pořídit i ochranný kryt pro ochranu soukromí a před poškrábáním čočky Kinect 2 senzoru.

Hry pro XBox One, které lze ovládat pomocí pohybu vlastního těla díky Kinect 2 senzoru najdete v kategorii XBox One Kinect hry.

Parametry senzoru Kinect pro XBox One:

  • Kamera s vysokým rozlišením 1080p HD pro Skype volání
  • Přesnější, rychleji reaguje a poradí si i s menším prostorem
  • Zcela nová infračervená kamera umožňuje vidět i v absolutní tmě
  • Čtyři mikrofony pro zachycení perfektního zvuku
  • Pokročilá izolace hluku zlepšuje zpracování řeči během hraní


Přibližné rozměry Kinect 2 senzoru: 250 mm x 66 mm x 67 mm
Délka kabelu Kinect 2 senzoru, kterým se připojuje k Xbox One: 2,9 metru

<

 

 

 

 

 

 
« Zpět

 

Hry