Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry » akční PS4 hry
PS4 » PS4 hry
PS4


Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Assassin's Creed Origins PS4 hra s českými titulky

Naše cena: 888,00 Kč

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Ušetříte: 802,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 888,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Legendární akčně dobrodružná herní série Assassins Creed se dočkala velkolepého pokračování pod názvem Assassins Creed Origins, který na herních konzolích Playstation 4 předvádí co tato našlapaná herní mašina dokáže. A samozřejmě máte-li prémiový model PS4 PRO, dočkáte se ještě o něco úžasnějších grafických orgií (vyšší snímková frekvence, nebo 4K ultra HD rozlišení). Zlatý věk her pro Playstation 4 je zde!

Assassins Creed Origins na PS4 je ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz skladem ve verzi s českými titulky! (pozor na levnější verze, které CZ titulky nemají)


Hra Assassins Creed Origins hráče zavádí k samotným počátkům řádu Assassínů, do starověkého Egypta na počátku vlády Kleopatry. S hlavním hrdinou Bayekem nás čeká tak trochu jiný Assassins Creed s řadou velkých změn ve všech směrech.

Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassins Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM

  • Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassins Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA

  • Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM

  • Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Worms Battlegrounds PS4
Worms Battlegrounds PS4
Naše cena: 635,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 255,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Dishonored 2 PS4
Dishonored 2 PS4
Naše cena: 490,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 400,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry