Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry » akční PS4 hry
PS4 » PS4 hry
PS4


Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Assassin's Creed Origins PS4 hra s českými titulky

Naše cena: 990,00 Kč

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Ušetříte: 700,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 990,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

Assassins Creed Origins PS4 (CZ)

Legendární akčně dobrodružná herní série Assassins Creed se dočkala velkolepého pokračování pod názvem Assassins Creed Origins, který na herních konzolích Playstation 4 předvádí co tato našlapaná herní mašina dokáže. A samozřejmě máte-li prémiový model PS4 PRO, dočkáte se ještě o něco úžasnějších grafických orgií (vyšší snímková frekvence, nebo 4K ultra HD rozlišení). Zlatý věk her pro Playstation 4 je zde!

Assassins Creed Origins na PS4 je ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz skladem ve verzi s českými titulky! (pozor na levnější verze, které CZ titulky nemají)


Hra Assassins Creed Origins hráče zavádí k samotným počátkům řádu Assassínů, do starověkého Egypta na počátku vlády Kleopatry. S hlavním hrdinou Bayekem nás čeká tak trochu jiný Assassins Creed s řadou velkých změn ve všech směrech.

Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassins Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM

  • Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassins Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA

  • Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM

  • Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Resident Evil Origins PS4
Resident Evil Origins PS4
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 224,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Dishonored 2 PS4
Dishonored 2 PS4
Naše cena: 490,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 400,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry