Sony Playstation VR v2 + Playstation 4 kamera v2 + VR Worlds PS4 hra

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
PS4 » Playstation 4 konzole


Sony Playstation VR v2 + Playstation 4 kamera v2 + VR Worlds PS4 hra

Playstation VR v2 headset - brýle virtuální reality pro Playstation 4 + Playstation 4 kamera v2 + VR Worlds PS4 VR hra

Naše cena: 6 790,00 Kč

Běžná cena: 6 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

 - Stránka se otevře v novém okněCelková cena: 6 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Sony Playstation VR v2 + Playstation 4 kamera v2 + VR Worlds PS4 hra

Sony Playstation VR v2 jsou brýle virtuální reality (headset) určené pro nejvýkonnější herní konzole světa Playstation 4. Nyní u nás ve výhodné akci s kolekcí několika her pro virtuální realitu VR Worlds (kód k bezplatnému stažení z internetu) a PS4 kamerou (verze 2), která je pro virtuální realitu nezbytná a nemusíte ji tak zvlášť dokupovat!

Jde o inovovanou verzi 2 (CUH-ZVR2), která má štíhlejší propojovací kabel a procesní jednotku, která je nově kompatibilní s HDR režimem.

Playstation VR v2 můžete připojit k jakémukoliv modelu PS4 konzole, včetně těch nejstarších. Pro fantastické hraní her ve virtuální realitě budete kromě Playstation VR headsetu a Playstation 4 konzole ještě potřebovat PS4 kameru pro snímání pohybu hráče v prostoru - ta je součástí tohoto balení, takže jeho nákupem ušetříte několik stovek korun!

Některé PS4 hry pro virtuální realitu PSVR navíc vyžadují dva pohybové ovladače Playstation Move pro pohybové ovládání.

Na hraní her ve virtuální realitě s Playstation VR rozhodně doporučujeme zmiňované Move ovladače přikoupit - byť se některé z těchto her dají ovládat i pomocí běžného Dualshock 4 ovladače, je to dost nešikovné a mnohem pohodlnější je použití zmiňovaných PS Move ovladačů.

Playstation VR + kamera v2 + VR Worlds PS4 VR hra pro Playstation 4

Balení Playstation VR v2 + kamera v2 + VR Worlds bundle obsahuje:

 • Playstation VR v2 headset (přilba virtuální reality)
 • procesní jednotka PSVR, která se připojuje mezi PS4 konzoli a Playstation VR headset (tato jednotka provádí 3D zpracování obrazu, umožňuje sledovat na headsetu filmy z jiného hdmi vstupu a má i další funkce)
 • všechny potřebné kabely pro připojení PSVR (napájení, usb, hdmi)
 • sluchátka (špunty)
 • disk s demo verzemi PSVR her (demo verze her DRIVECLUB VR, PlayStation VR Worlds, RIGS Mechanized Combat League, Tumble VR, Battlezone, EVE: Valkyrie, Wayward Sky a Headmaster)
 • hra VR Worlds (voucher ke stažení zdarma z PS Store)
 • Playstation 4 kamera v2 - samostatně použitelná kamera pro PS4, která je nezbytná pro snímání polohy PSVR helmy v prostoru

 

Další hry pro Playstation VR virtuální realitu máme pro Vás skladem v sekci Playstation VR hry. A jako vždy i nyní ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz s poštovným zdarma!


Součástí balení je balíček VR Worlds (voucher pro stažení z internetu), který obsahuje pět her pro PSVR:

 • Obsahuje plné verze kritiky oceněných zážitků s VR The London Heist, VR Luge a Ocean Descent a k tomu nové herní režimy, výzvy VR World a mnohé další.
 • Zápol s kamarády doma v obýváku nebo s dalšími hráči z celého světa a zapiš se do žebříčků VR Worlds.
 • Díky nejrůznějším světům a ohromující síle VR tu každý, od příležitostných hráčů až po herní veterány, objeví něco nového a báječného.

1. The London Heist (velká Londýnská loupež)
Zahraj si za gangstera v drsném londýnském podsvětí East-endu. Připrav se na dramatickou loupež, uprchni v bleskurychlé horečce a pak odolej brutálnímu výslechu, který končí děsivě obtížnou volbou…

2. Ocean Descent (Do hlubin oceánu)
Ponoř se do hlubin podmořského dobrodružství v bezpečnostní kleci a sleduj život v oceánu všude kolem sebe. V průběhu výpravy do hlubin tě čekají úchvatné výhledy, ztracené tajemství i extrémní nebezpečí.

3. Scavengers Odyssey (Sběračova pouť)
Naloď se na palubu dynamického mimozemského plavidla, které si poradí s každým prostředím, a vydej se na průzkum zrádné mlhoviny, kde na tebe čeká velmi cenný mimozemský artefakt. Přeskakuj celé kaňony, prodírej se obřími mimozemskými vraky a střílej po nepřátelských příšerách, které ti brání v cestě k záhadnému pokladu.

4. VR Luge (Na saních)
Užívej si adrenalinové pouliční závody pouhých několik centimetrů nad asfaltem. Proplétej se mezi všudypřítomnými automobily, vyhni se sesuvům půdy, prosvišti pod velkými náklaďáky a jako první dojeď do cíle.

5. Danger Ball (Míčovaná)
Zahraj si jedinečný kompetitivní sport budoucnosti, ve kterém záleží jen a pouze na vítězství. Vylepšuj si dovednosti, znič své rivaly a přežij, abys zvítězil v turnaji. Vyhraj, nebo padni.


Od okamžiku, kdy si nasadíš soupravu PlayStation VR, nový systém virtuální reality pro systém PlayStation 4, budeš prožívat hry zcela novým způsobem. Přímo v centru dění zažiješ každý detail podivuhodných nových světů – a budeš mít pocit, že jsi přímo ve hře.

Získej pocit, že jsi skutečně ve hře - Už jsi hrál hry, ve kterých jsi ztrácel pojem o čase. Ale co hry, při kterých zapomeneš, kde jsi? Přesně tohle zajistí souprava PS VR – vtáhne tě do hry s dosud nepoznaným pocitem reality.

Máš systém PS4?
- Pak jsi připraven používat soupravu PS VR - Stačí zapojit a hrát. Souprava PS VR je podporována systémem PlayStation 4, můžeš je tedy jednoduše propojit a během pár sekund si dopřát nové zážitky.

Posouvání hranic hraní - Souprava PS VR ti umožní hrát způsobem a na místech, o nichž se ti dříve ani nesnilo, a to díky moderní speciální obrazovce OLED, která se vyznačuje mimořádně plynulým, 360stupňovým zobrazením s frekvencí 120 Hz a opravdovým 3D zvukem, se kterým uslyšíš vše kolem sebe. Můžeš se tedy ponořit do her speciálně navržených pro headset virtuální reality PSVR.

Určeno pro každého - S designem, který splývá s realitou - Souprava byla navržena tak, aby byla co nejlehčí a nejpohodlnější. Bez námahy se nasazuje i sundává a k její minimální hmotnosti přispívá nastavitelný náhlavní oblouk, který padne každému.

Hrajte společně - Ponoř se do hry a vtáhni do ní ostatní - Dej ostatním možnost užít si hru s tebou nebo proti tobě prostřednictvím sociální obrazovky PlayStation VR. Promítej to, co vidíš v soupravě, na televizní obrazovku, ať se ostatní mohou zapojit do akce. I když se úplně ponoříš do vlastního světa, můžeš dovolit ostatním, aby se přidali.

Technické specifikace Playstation VR v2:

 • Displej: OLED 5,7"
 • Rozlišení: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080)
 • Obnovovací frekvence: 120/90 Hz
 • Latence: 18 ms
 • Zorné pole: přibližně 100 stupňů
 • Mikrofon: integrovaný
 • Snímače: akcelerometr, gyroskop
 • Připojení: HDMI, USB


Rozměr PSVR headsetu přibližně 187×185×277 mm (šířka × výška × délka, nezahrnuje největší výstupek, nejkratší náhlavní oblouk), hmotnost cca 610 g (bez kabelu).
Rozměr procesní jednotky cca 143×36×143 mm (šířka × výška × délka, nezahrnuje největší výstupek), hmotnost cca 365 g.

Funkce procesní jednotky:
Zpracování 3D zvuku, sociální obrazovka (zrcadlový režim, samostatný režim), filmový režim - umožňuje připojit k PSVR headsetu zdroj obrazu z jiného hdmi zdroje (např. satelitní přijímač).

Produkt Playstation VR není vhodný pro děti mladší 12 let!
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Sony Playstation 4 Slim 1TB HDD + 2x ovladač Dualshock 4 v2
Sony Playstation 4 Slim 1TB HDD + 2x ovladač Dualshock 4 v2
Naše cena: 8 590,00 Kč
Běžná cena: 9 490,00 Kč
Ušetříte: 900,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Batman VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Batman VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Naše cena: 690,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 200,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Robinson: The Journey VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Naše cena: 590,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 300,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
Skyrim VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Skyrim VR PS4 - vyžaduje Playstation VR
Naše cena: 1 390,00 Kč
Běžná cena: 1 790,00 Kč
Ušetříte: 400,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Playstation 4 PRO 2TB
Playstation 4 PRO 2TB
Naše cena: 11 590,00 Kč
Běžná cena: 12 490,00 Kč
Ušetříte: 900,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Spiderman PS4 CZ
Spiderman PS4 CZ
Naše cena: 999,00 Kč
Běžná cena: 1 190,00 Kč
Ušetříte: 191,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry