Wonderbook: Book of Potions Move Bundle PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry » dětské a procházečky
PS3 » PS3 hry


Wonderbook: Book of Potions Move Bundle PS3

Wonderbook: Book of Potions Move Bundle PS3 hra

Naše cena: 1 790,00 Kč

Běžná cena: 1 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Wonderbook: Book of Potions Move Bundle PS3

Cenově výhodné balení obsahuje:

Playstation 3 Move starter pack Wonderbook Book of Potions bundle

PS3 Move hra Wonderbook: Book of Potions
je pokračováním velmi úspěšného herního titulu Wonderbook: Book of Spells , který vznikl opět ve spolupráci s JK Rowlingovou, autorkou knih o Harrym Potterovi.
Úžasná nová pohybem ovládáná hra pro Playstation 3 herní konzole - Wonderbook: Book of Potions Vám umožňuje vyzkoušet si výrobu elixírů. Tato hra je výsledkem spolupráce společnosti Sony s projektem Pottermore od JK Rowlingové a přinese Vám mnoho vzrušujících zážitků.

  • Zjistěte v soutěži o "Zlatý kotlík" zda máte všechny schopnosti potřebné k tomu, abyste se stali mistrem ve výrobě lektvarů. V příběhu se objeví i Zygmunt Budge, talentovaný kouzelník a výrobce lektvarů, který je výplodem fantazie autorky série Harry Potter, JK Rowlingové. Tato zcela nová postava Vás provede tajemnou začarovanou zahradou plnou vzrušujících výzev .
  • Překonejte nebezpečné překážky, naučte se připravovat různé magické nápoje, využijte širokou paletu nástrojů propojených s pohybovým ovladačem PlayStation Move a zjistěte, jaké humorné historky se skrývají za každým elixírem.
  • Vychutnejte si nové příběhy z pera J. K. Rowlingové, zasazené do světa Harryho Pottera .
  • Vydejte se přes tajemnou kúzenlú zahradu a to pod vedením skvělého výrobce elixírů Zygmunta Budget.
  • Čeká Vás obtížná cesta plná překážek a vzrušujících úkolů, které rozhodnou o tom, kdo se stane šampiónem všech výrobců lektvarů a získá slavný Zlatý kotlík.
  • Naklánějte, pohybujte a otáčejte knihou Wonderbook a s pomocí pohybového ovladače PlayStation Move sekejte, drťte a melte přísady do svých vlastních kouzelných směsí.
  • Pokud se připojíte na Pottermore.com, interaktivní webovou stránku přímo od J. K. Rowlingové, můžete se propojit se svou Bradavickou fakultou a používat svou vlastní hůlku.
  • Sony PlayStation Move Starter Pack - obsahuje pohybový ovladač PlayStation Move Motion Controller a kameru Sony PlayStation Eye

Revoluční pohybový ovladač PlayStation Move Motion Controller přináší nový zážitek z hraní ve vysokém HD rozlišení, založený na Vašem pohybu. Kamera PlayStation Eye přesně detekuje pohyb ovladače Move Motion Controller v 3D prostoru a tím Vám umožní vstoupit do hry, jako byste byli skutečně "tam".
Při střelbě z luku uchopíte pohybový ovladač, jako byste brali opravdový luk, natáhnete tětivu, zacílíte a vystřelíte přesně jako ve skutečnosti. Při boxu uštědříte soupeři údery zrovna tak, jak byste s ním bojovali v ringu, při golfu švihnete holí a míček se jako v reálu odpálí na green.
Ale nejen na sporty a minihry je vhodné pohybové ovládání PlayStation Move. S velkým výkonem konzole PlayStation 3 a její zaměřením na hardcore hry, bude v budoucnu možné ovladač Move využít v množství "velkých" her od RPG, strategií (RUSE), až po adventury (jako např. Heavy Rain).

PlayStation PS3 Eye je kamera navržena speciálně pro herní konzoli PlayStation 3 a je vybavena množstvím novinek z oblasti snímacích a zvukových technologií. PlayStation Eye staví na obrovském úspěchu své předchůdkyně EyeToy USB kamery, určené pro PlayStation 2 a její sofistikovanost přirozeně doplňuje zdokonalenými funkcemi a možnostmi hrací konzole PlayStation 3. Kamera je určena pro hraní pohybem ovládání PS3 Move her (spolu s ovladačem Playstation Move) vyvíjené exkluzívně pro herní konzoli Sony PlayStation 3.
« Zpět

 

Hry