FIFA 19 XBox One CZ

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry » sportovní XBox One hry
XBox One » XBox One hry
XBox One


FIFA 19 XBox One CZ

FIFA 19 XBox One hra v češtině (CZ titulky)

Naše cena: 777,00 Kč

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Ušetříte: 913,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 777,00 Kč


 

Výrobce: Electronic Arts 

FIFA 19 XBox One CZ

Nejlepší fotbalová hra na světě je zpět v novém ročníku 2018/19 a pod názvem FIFA 19 je u nás skladem v české verzi (CZ titulky) pro nextgen herní konzole XBox One!

Fifa 19 pro XBox One přináší vychytanou grafiku (máte-li doma nejvýkonnější model XBox One X, tak se dočkáte ještě dalších vylepšení a 4K rozlišení), vylepšené animace a spoustu novinek v čele s novou ligou - samotnou Champions League. Ta umožňuje hru v samostatném turnajovém režimu, který ti přiblíží dva noví komentátoři - Derek Rae a legenda Arsenalu Lee Dixon. Těšit můžeme i na speciální pohárové nášivky na dresech, takže ihned bude jasné, jak dobře si ty a tvůj klub vedete na mezinárodní scéně.

Díky novým prvkům hratelnosti ve hře FIFA 19 na XBox One s českými titulky budete mít pod kontrolou každý moment na hřišti, ať už se to týká zápasové taktiky, nebo techniky s míčem. Úplně nový systém aktivního zpracování míče umožňuje jeho lepší kontrolu, dynamická taktika slouží k detailnějšímu a přitom jednoduššímu nastavení týmu, souboje 50 na 50 zajišťují větší nasazení a důraz na dovednost při soubojích o míč, načasovaná zakončení zvyšují kontrolu uživatele při střelách a stále se vyvíjející technologie Real Player Motion dál posouvá úroveň zpracování jednotlivých hráčů pomocí realistických a autentických animací.


Systém aktivního zpracování míče: Od základů mění způsob, jakým zpracováváte míč a kopete do něj; míč je možné lépe a plynuleji vést, a uživatelé tak mohou do hry vkládat ještě více kreativity a osobitého stylu. Využijte sadu nových způsobů zpracování, jako jsou například skryté zpracování, voleje s nadhozením nebo dokonce specifické animace podle dovednosti, jako je například „Neymarova past“, k překonání soupeře a vytvoření brankové příležitosti.


Dynamická taktika: Přepracovaný systém dává hráčům do rukou sadu nástrojů k nastavení několika taktických přístupů, vlastních detailních schémat před zápasem, stejně jako řadu dalších možností k dynamickým změnám prostřednictvím směrového ovladače. Každá taktická varianta, která je kombinací formace, způsobu myšlení a útočného nebo obranného herního stylu, umožňuje jednoduché přizpůsobení hry v každé situaci.


Souboje 50 na 50: Výsledek soubojů o volný míč na hřišti budou rozhodovat reakce uživatelů a vlastnosti hráčů. Díky vyšší inteligenci spoluhráčů a jejich prostorovému vnímání je každý souboj o držení míče důležitý.


Načasovaná zakončení: Dvojité klepnutí na tlačítko pro střelu při jakémkoli dotyku s míčem iniciuje načasované zakončení, které dá uživateli šanci určit, jak co nepřesněji míč trefit. Přesnost druhého stisku tlačítka stanoví výsledný kontakt, přičemž perfektně načasované střely budou mít přesnost a razanci, v opačném případě poletí pravděpodobně mimo branku. Ať už půjde o ránu zpoza šestnáctky, přesnou hlavičku, nebo jemný šťouchanec, načasované zakončení přidává další úroveň kontroly v šancích v předbrankovém prostoru.


Technologie Real Player Motion: Tento revoluční systém animací přinesl do série EA SPORTS FIFA prvek individuální věrnosti pohybu hráčů a s řadou vylepšení nebude chybět ani v letošním ročníku. Rozšíření animace pro taktické clonění míče, ustání srážky a silové přetlačování zvedají laťku realističnosti pohybu hráčů, reakcí ovládání a projevů individuality.

Oficiální prvky UEFA: Ponořte se naplno do nejprestižnější evropské klubové soutěže díky oficiálním přenosovým prvkům, znakům na dresech, míčům a slavným trofejím pro UEFA Champions League, Europa League a Super Cup.

Režim Champions League: Prožijte drama oficiální soutěže UEFA Champions League od skupinové fáze po finálové utkání. Nebo si zahrajte vlastní verzi tohoto turnaje s jakýmkoli evropským klubem dostupným ve hře.

Režimy: UEFA Champions League, Europa League a Super Cup se ve FIFA 19 představí v mnoha podobách. Od honby za titulem v režimu Cesta: Šampioni, přes aktualizace živého obsahu ve FIFA 19 Ultimate Teamu či začlenění do režimů Výkop a Kariéra až po úplně nový, samostatný režim Champions League – všude tam se můžete ve FIFA 19 setkat s největší fotbalovou klubovou soutěží na světě.

Nenechte si ujít ani dramatické rozuzlení příběhu Alexe Huntera v módu Cesta: Šampioni, nový režim v tolik oblíbeném FIFA Ultimate Teamu™, další ligy v režimu Kariéra a další lákadla. Ve FIFA 19 povstanou šampioni.

FIFA 19 ULTIMATE TEAM™ (FUT)
Staňte se součástí nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si vysněný tým z tisíců dostupných hráčů. Nejprestižnější klubová pohárová soutěž přinese do FIFA 19 Ultimate Teamu „živý“ obsah z UEFA Champions League i Europa League.

Další dostupné herní režimy ve hře FIFA 19 na XBox One:

  • Nový režim Výkop
  • Režim Kariéra
  • Profi kluby
  • Dovednostní hry

 
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

NHL 19 XBox One (CZ)
NHL 19 XBox One (CZ)
Naše cena: 1 050,00 Kč
Běžná cena: 1 690,00 Kč
Ušetříte: 640,00 Kč
Uvedená cena s DPH
MXGP Pro XBox One
MXGP Pro XBox One
Naše cena: 888,00 Kč
Běžná cena: 1 490,00 Kč
Ušetříte: 602,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry