Ace Combat 7 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » závodní PS4 hry a simulátory


Ace Combat 7 PS4

Ace Combat 7 - Skies Unknown PS4 hra

Naše cena: 1 150,00 Kč

Běžná cena: 1 690,00 Kč

Ušetříte: 540,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 150,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bandai 

Ace Combat 7 PS4

Tak jsme se konečně dočkali jednoho z velmi mála leteckých simulátorů pro herní konzole Sony Playstation 4! Pod názvem Ace Combat 7 Skies Unknown přichází na PS4 adrenalinová letecká střílečka s podporou brýlí virtuální reality Playstation VR (ty nejsou pro hraní hry nezbytné, ale pokud máte doma PSVR vězte, že Ace Combat 7 je tím nejlepším co se týká zážitku ve virtuální realitě v kokpitu bojového letadla).

Staňte se špičkovým pilotem a vzneste se do fotorealistických nebes s kompletním 360° pohybem; sestřelujte nepřátelské letouny a užijte si vzrušení ze soubojů v realistických příbězích. Letecké souboje nikdy nevypadaly ani nepůsobily lépe a konečně si budete připadat jako pilot skutečného letadla!

Ace Combat 7 nejlepší letecký simulátor na Playstation 4
Na váš letoun i rozhraní mají vliv počasí a prostředí, což přidává na pocitu extrémní realističnosti, kterou jste ještě v žádné letecké bojové hře nezažili. Hra Ace Combat 7: Skies Unknown na PS4 obsahuje široký arzenál ultramoderních super zbraní a vybavení.

Ace Combat 7 můžete na PS4 ovládát i pomocí kvalitního značkového leteckého joysticku Hotas 4 (v režimu pohledu z kokpitu, který je vhodnější pro zkušenější hráče, zatímco pro nováčky je příjemnější standardní ovládání gamepadem dualshock 4 z pohledu třetí osoby).


Vyber si z celé řady autentických moderních i futuristických letounů a vyzbroj je arzenálem špičkových superzbraní. Budeš je rozhodně potřebovat, protože rozvíjející příběh tě zavede do stále nebezpečnějších leteckých bitev.

moderní letecký simulátor Ace Combat 7 Skies Unknown na PS4
Podpora PlayStation VR (jen v několika speciálních VR misích) ti umožní skutečně vyšplhat do kokpitu a užívat si celou řadu exkluzivních funkcí, díky kterým se můžeš ponořit do velkolepě nebezpečných vzdušných soubojů úplně novým způsobem.

Ace Combat 7 na Playstation 4 podporuje virtuální realitu Playstation VR
Co nás také ve hře Ace Combat 7 na Playstation 4 čeká:

  • Dynamické počasí: staňte se svědky nenadálých změn počasí během letu a snažte se bojovat proti environmentálním podmínkám a získejte tak výhodu nad protivníky
  • Virtuální bitva: nechte se zcela pohltit vtahující hratelností několika misí navržených exkluzivně pro virtuální realitu PlayStation VR
  • Návrat do světa Strangereal: alternativní vesmír Ace Combat nabídne neotřelé prostředí a nové technologie
« Zpět

 

Hry