Sacred 3 PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry


Sacred 3 PS3

Sacred 3 PS3 hra

Naše cena: 444,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 146,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 444,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Deep Silver 

Sacred 3 PS3

Konečně je tu očekávané pokračování RPG hry Sacred 3 pro Playstation 3 herní konzole, kde se setkáte se svými starými známými z předchozích dílů. Na začátku hry si budete moci opět zvolit jednoho z 5 hratelných hrdinů (a to budou strážný anděl Seraphim, ohnivý mág Safiri, bojovnice Ancarian, skvělý lučištník Khukuri a nový bojovník Malakhim). Hru je možné hrát díky propracovanému příběhu i v single módu, ale tu největší zábavu jistě zažijete při coop bitvách s lidskými spoluhráči.

Postavu je možné si vylepšovat prostřednictvím nejrůznějších perků, útoků a předmětů. A samotný příběh nás zavede do kdysi velmi poklidného království Ancarie, kde žili lidé a safaři ve vzájemném míru. Staré časy bohužel zmizeli v propadlišti dějin. Napjatá situace mezi těmito dvěma národy se snaží využít Zane, vládce Popelavého království, který je ve spojení s hrůzostrašnými démony. A právě v těchto těžkých časech přichází čas, aby odvážní hrdinové pod Vaším vedením pomohli v království obnovit ztracený řád. To se jim může podařit pouze tehdy, pokud zastaví šíleného panovníka dříve než se zmocní mocného artefaktu Heart of Ancaria.

Co nás ve hře Sacred 3 na PS3 čeká?

  • Příběh, který vypráví o tom, že se ze Zeneovo zvráceného počínání utvořila skupina hrdinů, odpůrců tohoto řádění, svázaných řetězy odvahy a prokletého království.
  • Pokračování úspěšné Sacred série.
  • Akční RPG s dechberoucím vizuálem, velkolepými efekty a velmi motivující hratelností.
  • Hluboké a pohlcující universum s bohatou historií a odlišnými kulturami.
  • Konkurenční multiplayerový mód a bezpočet online komunitních funkcí.« Zpět

 

Hry