Pro Evolution Soccer 2017 PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3
PS3 » PS3 hry


Pro Evolution Soccer 2017 PS3

Pro Evolution Soccer 2017 PS3 hra

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 315,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Konami 

Pro Evolution Soccer 2017 PS3

Fotbalový simulátor Pro Evolution Soccer 2017 pro Playstation 3 je zřejmě poslední ročník, kterého se na starých dobrých PS3 dočkáme. Pro fanoušky fotbalu je to téměř povinnost.

Aktualizované soupisky, nové stadiony a ještě více týmových rolí pro vaše svěřence. PES 2017 na PS3 je opět důstojným fotbalovým simulátorem, který přináší dosud neviděné kousky s balonem díky pokročilému fyzikálnímu enginu. Oficiálně licencované stadiony a hned několik soutěží, včetně English League, Ligue1, španělské a portugalské ligy a mnohých dalších. Systém Real Touch, vylepšující práci s míčem založenou na atributech jednotlivých hráčů.  Adaptivní umělá inteligence, která se učí váš herní styl a snaží se adekvátně reagovat.

Ročník 2017 opět nabízí zajímavá vylepšení, která směřují k větší realističnosti a zábavnosti hry. Představuje se systém Real Touch prvního doteku s míčem, pohybový repertoár brankářů je nejširší v historii série a adaptivní umělá inteligence slibuje náročnější offline zápasy.

Díky prémiovému partnerství Konami s FC Barcelona se mohou fanoušci tohoto klubu těšit na model stadionu Camp Nou, hráče klubu věrně zachycené tehcnologií 3D fotografie nebo třeba možnost volby charakteristického herního stylu "Tiky-Taka".
« Zpět

 

Hry